tel: 505 137 794     tel: 14 68 49 505

Pokoje Noclegowe

Oferujemy Państwu 7 przytulnych pokoi noclegowych. W każdym pokoju znajduje się łazienka, telewizor i 2 pojedyncze łóżka.

Blisko zjazdu z autostrady. Parking z zamykaną bramą.

Doba hotelowa zaczyna sie od godz. 16:00 a kończy o godz. 13:00.

Pokoje w cenie: Pokój jednoosobowy 100 zł/doba. Pokój dwuosobowy 140 zł/doba. Pokój trzyosobowy 210 zł/doba.

Dla naszych gości oferujemy bezprzewodowy dostęp do internetu.

Akceptujemy karty płatnicze.

Rezerwacja pod nr. tel. 782 319 662 lub 501 727 432.

REGULAMIN KORZYSTANIA Z POKOI GOŚCINNYCH

W BARTOLLINIM

Witamy Państwa w pokojach gościnnych naszego lokalu i życzymy miłego pobytu. Prosimy o zapoznanie się z zasadami panującymi w naszych pokojach. Pozwoli to obu stronom uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, a my będziemy mogli skoncentrować się na zapewnieniu Państwu miłego wypoczynku.

Regulamin określa sposób użytkowania pokoju gościnnego oraz naliczania opłat za korzystanie z pokoju.

 1. Doba rozpoczyna się o godzinie 16:00 w dniu przyjazdu, a kończy o godzinie 13:00 dnia następnego. Gość może korzystać  z pokoju w godzinach wcześniejszych bez dodatkowej opłaty jeżeli pokój jest wolny.
 2. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu.
  W przypadku wcześniejszego wyjazdu, niż w zarezerwowanym przez Państwa terminie, pobrana za pobyt należność nie podlega zwrotowi.
 3. Ze względu na komfort Państwa oraz przyszłych Gości w obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia. Palenie jest dozwolone na zewnątrz budynku w wyznaczonym miejscu.
 4. W momencie, gdy otrzymujecie Państwo od nas klucz do pokoju, stajecie się jego gospodarzami. Prosimy o zachowanie porządku i czystości. Na życzenie Państwa w okresie pobytu pokój może zostać dodatkowo sprzątnięty. Osoba która otrzymuje klucz do drzwi wejściowych budynku , proszona jest o zamykanie ich za sobą za każdym razem gdy drzwi sa zamkniete jak również podczas trwania ciszy nocnej. Osoby odwiedzające, nie zameldowane w pokoju gościnnym mogą przebywać w pokojach od godziny 7:00 do 22:00 , po uprzednim powiadomieniu właściciela pokoi gościnnych.
 5. Prosimy o zachowanie ciszy od godziny 22:00 do 7:00 rano. Zachowanie osób przebywających w pokojach nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości.
 6. Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu, powstałych z ich winy.
 7. Każdorazowo opuszczając pokój należy pamiętać o zamknięciu okien.
 8. Osoba korzystająca z pokoju gościnnego nie może przyjmować na nocleg osób trzecich.
 9. Właściciel obiektu nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu należącego do Gościa oraz rzeczy wartościowe i pieniądze, pozostawione w pokoju.

Regulamin niniejszy obowiązuje od dnia 1 pażdziernika 2017r

ŻYCZYMY MIŁEGO POBYTU

tel kontaktowy : 501 727 432 lub 782 319 662